1. kolo |
---|
TJ Sokol Admira B : SK Rapid A | 12 : 4 | (2260 : 2232) | |
Uhelné sklady C : TJ Sokol Admira C | 12 : 4 | (2417 : 2285) | |
TJ Velké Popovice A : PSK Union C | 14 : 2 | (2507 : 2411) | |
KK Slavoj C : KK Slavia C | 4 : 12 | (2423 : 2459) | |
TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Vršovice B | 10 : 6 | (2369 : 2317) | |
TJ Praga B : TJ Sokol Rudná B | 2 : 14 | (2069 : 2191) | |
KK Slavia D : TJ Radlice | 12 : 4 | (2431 : 2331) | |
2. kolo |
---|
SK Rapid A : TJ Velké Popovice A | 14 : 2 | (2417 : 2289) | |
KK Slavia C : TJ Praga B | 14 : 2 | (2347 : 1812) | |
TJ Sokol Admira C : KK Slavoj C | 10 : 6 | (2245 : 2212) | |
TJ Radlice : TJ Sokol Admira B | 16 : 0 | (2518 : 2283) | |
TJ Sokol Vršovice B : TJ Sokol Rudná B | 16 : 0 | (2373 : 2208) | |
PSK Union C : Uhelné sklady C | 10 : 6 | (2341 : 2321) | |
TJ Sokol Rudná C : KK Slavia D | 5 : 11 | (2222 : 2242) | |
3. kolo |
---|
KK Slavia D : TJ Sokol Vršovice B | 12 : 4 | (2422 : 2342) | |
TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Rudná C | 4 : 12 | (2236 : 2319) | |
Uhelné sklady C : SK Rapid A | 12 : 4 | (2409 : 2259) | |
TJ Velké Popovice A : TJ Radlice | 12 : 4 | (2442 : 2403) | |
TJ Sokol Rudná B : KK Slavia C | 14 : 2 | (2391 : 2302) | |
KK Slavoj C : PSK Union C | 4 : 12 | (2389 : 2446) | |
TJ Praga B : TJ Sokol Admira C | 2 : 14 | (2068 : 2226) | |
4. kolo |
---|
SK Rapid A : KK Slavoj C | 4 : 12 | (2317 : 2513) | |
KK Slavia D : TJ Sokol Admira B | 8 : 8 | (2314 : 2301) | |
TJ Sokol Admira C : TJ Sokol Rudná B | 6 : 10 | (2257 : 2304) | |
TJ Radlice : Uhelné sklady C | 4 : 12 | (2405 : 2429) | |
PSK Union C : TJ Praga B | 14 : 2 | (2355 : 2168) | |
TJ Sokol Vršovice B : KK Slavia C | 12 : 4 | (2296 : 2179) | |
TJ Sokol Rudná C : TJ Velké Popovice A | 12 : 4 | (2374 : 2355) | |
5. kolo |
---|
Uhelné sklady C : TJ Sokol Rudná C | 10 : 6 | (2480 : 2393) | |
KK Slavia C : TJ Sokol Admira C | 6 : 10 | (2368 : 2370) | |
TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Vršovice B | 8 : 8 | (2287 : 2240) | |
TJ Velké Popovice A : KK Slavia D | 10 : 6 | (2464 : 2433) | |
TJ Sokol Rudná B : PSK Union C | 6 : 10 | (2307 : 2417) | |
KK Slavoj C : TJ Radlice | 4 : 12 | (2436 : 2451) | |
TJ Praga B : SK Rapid A | 10 : 6 | (2167 : 2161) | |
6. kolo |
---|
SK Rapid A : TJ Sokol Rudná B | 12 : 4 | (2467 : 2405) | |
KK Slavia D : Uhelné sklady C | 10 : 6 | (2412 : 2361) | |
TJ Sokol Admira B : TJ Velké Popovice A | 12 : 4 | (2271 : 2166) | |
TJ Radlice : TJ Praga B | 14 : 2 | (2283 : 2192) | |
PSK Union C : KK Slavia C | 6 : 10 | (2347 : 2347) | |
TJ Sokol Vršovice B : TJ Sokol Admira C | 16 : 0 | (2442 : 2254) | |
TJ Sokol Rudná C : KK Slavoj C | 6 : 10 | (2291 : 2312) | |
7. kolo |
---|
Uhelné sklady C : TJ Sokol Admira B | 12 : 4 | (2324 : 2258) | |
TJ Sokol Admira C : PSK Union C | 4 : 12 | (2238 : 2317) | |
KK Slavia C : SK Rapid A | 10 : 6 | (2416 : 2366) | |
TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Vršovice B | 14 : 2 | (2406 : 2254) | |
KK Slavoj C : KK Slavia D | 8 : 8 | (2516 : 2501) | |
TJ Sokol Rudná B : TJ Radlice | 14 : 2 | (2430 : 2245) | |
TJ Praga B : TJ Sokol Rudná C | 10 : 6 | (2272 : 2242) | |
8. kolo |
---|
SK Rapid A : TJ Sokol Admira C | 14 : 2 | (2498 : 2454) | |
KK Slavia D : TJ Praga B | 12 : 4 | (2373 : 1949) | |
TJ Sokol Admira B : KK Slavoj C | 4 : 12 | (2309 : 2321) | |
TJ Velké Popovice A : Uhelné sklady C | 10 : 6 | (2373 : 2346) | |
TJ Radlice : KK Slavia C | 12 : 4 | (2418 : 2281) | |
TJ Sokol Vršovice B : PSK Union C | 14 : 2 | (2371 : 2245) | |
TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Rudná B | 14 : 2 | (2462 : 2387) | |
9. kolo |
---|
Uhelné sklady C : TJ Sokol Vršovice B | 12 : 4 | (2397 : 2259) | |
KK Slavia C : TJ Sokol Rudná C | 4 : 12 | (2343 : 2361) | |
TJ Sokol Admira C : TJ Radlice | 4 : 12 | (2229 : 2301) | |
PSK Union C : SK Rapid A | 16 : 0 | (2422 : 2236) | |
KK Slavoj C : TJ Velké Popovice A | 4 : 12 | (2397 : 2409) | |
TJ Sokol Rudná B : KK Slavia D | 12 : 4 | (2457 : 2403) | |
TJ Praga B : TJ Sokol Admira B | 12 : 4 | (2151 : 2090) | |
10. kolo |
---|
Uhelné sklady C : KK Slavoj C | 12 : 4 | (2474 : 2320) | |
TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Rudná B | 6 : 10 | (2218 : 2298) | |
KK Slavia D : KK Slavia C | 12 : 4 | (2519 : 2321) | |
TJ Velké Popovice A : TJ Praga B | 14 : 2 | (2424 : 2317) | |
TJ Radlice : PSK Union C | 6 : 10 | (2436 : 2460) | |
TJ Sokol Vršovice B : SK Rapid A | 10 : 6 | (2292 : 2242) | |
TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Admira C | 10 : 6 | (2383 : 2322) | |
11. kolo |
---|
SK Rapid A : TJ Radlice | 12 : 4 | (2552 : 2549) | |
PSK Union C : TJ Sokol Rudná C | 8 : 8 | (2349 : 2333) | |
TJ Sokol Admira C : KK Slavia D | 4 : 12 | (2301 : 2305) | |
KK Slavia C : TJ Sokol Admira B | 6 : 10 | (2404 : 2422) | |
KK Slavoj C : TJ Sokol Vršovice B | 12 : 4 | (2459 : 2403) | |
TJ Sokol Rudná B : TJ Velké Popovice A | 4 : 12 | (2340 : 2406) | |
TJ Praga B : Uhelné sklady C | 6 : 10 | (2182 : 2214) | |
12. kolo |
---|
KK Slavia D : PSK Union C | 10 : 6 | (2360 : 2300) | |
TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Admira C | 10 : 6 | (2185 : 2149) | |
TJ Velké Popovice A : KK Slavia C | 8 : 8 | (2433 : 2414) | |
TJ Sokol Vršovice B : TJ Radlice | 10 : 6 | (2350 : 2250) | |
KK Slavoj C : TJ Praga B | 12 : 4 | (2444 : 2309) | |
TJ Sokol Rudná C : SK Rapid A | 10 : 6 | (2409 : 2360) | |
Uhelné sklady C : TJ Sokol Rudná B | 12 : 4 | (2354 : 2232) | |
13. kolo |
---|
SK Rapid A : KK Slavia D | 4 : 12 | (2347 : 2459) | |
TJ Sokol Admira C : TJ Velké Popovice A | 12 : 4 | (2295 : 2262) | |
KK Slavia C : Uhelné sklady C | 4 : 12 | (2335 : 2354) | |
TJ Radlice : TJ Sokol Rudná C | 6 : 10 | (2364 : 2405) | |
PSK Union C : TJ Sokol Admira B | 8 : 8 | (2360 : 2338) | |
TJ Praga B : TJ Sokol Vršovice B | 10 : 6 | (2245 : 2144) | |
TJ Sokol Rudná B : KK Slavoj C | 6 : 10 | (2321 : 2399) | |
14. kolo |
---|
TJ Sokol Admira C : Uhelné sklady C | 12 : 4 | (2263 : 2195) | |
KK Slavia C : KK Slavoj C | 5 : 11 | (2277 : 2324) | |
PSK Union C : TJ Velké Popovice A | 12 : 4 | (2329 : 2284) | |
TJ Sokol Vršovice B : TJ Sokol Rudná C | 10 : 6 | (2393 : 2364) | |
TJ Sokol Rudná B : TJ Praga B | 14 : 2 | (2479 : 2246) | |
SK Rapid A : TJ Sokol Admira B | 3 : 13 | (2373 : 2524) | |
TJ Radlice : KK Slavia D | 12 : 4 | (2447 : 2364) | |
15. kolo |
---|
Uhelné sklady C : PSK Union C | 12 : 4 | (2432 : 2413) | |
KK Slavia D : TJ Sokol Rudná C | 6 : 10 | (2256 : 2310) | |
TJ Sokol Admira B : TJ Radlice | 14 : 2 | (2401 : 2311) | |
TJ Velké Popovice A : SK Rapid A | 13 : 3 | (2456 : 2381) | |
TJ Sokol Rudná B : TJ Sokol Vršovice B | 2 : 14 | (2325 : 2403) | |
KK Slavoj C : TJ Sokol Admira C | 4 : 12 | (2477 : 2537) | |
TJ Praga B : KK Slavia C | 4 : 12 | (2106 : 2251) | |
16. kolo |
---|
SK Rapid A : Uhelné sklady C | 6 : 10 | (2402 : 2465) | |
TJ Sokol Admira C : TJ Praga B | 9 : 7 | (2293 : 2162) | |
KK Slavia C : TJ Sokol Rudná B | 5 : 11 | (2389 : 2397) | |
TJ Radlice : TJ Velké Popovice A | 6 : 10 | (2315 : 2324) | |
TJ Sokol Vršovice B : KK Slavia D | 10 : 6 | (2294 : 2207) | |
PSK Union C : KK Slavoj C | 4 : 12 | (2390 : 2415) | |
TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Admira B | 4 : 12 | (2258 : 2271) | |
17. kolo |
---|
Uhelné sklady C : TJ Radlice | 14 : 2 | (2422 : 2314) | |
TJ Sokol Admira B : KK Slavia D | 12 : 4 | (2267 : 2249) | |
KK Slavia C : TJ Sokol Vršovice B | 12 : 4 | (2386 : 2324) | |
TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Rudná C | 4 : 12 | (2366 : 2460) | |
TJ Sokol Rudná B : TJ Sokol Admira C | 12 : 4 | (2412 : 2338) | |
TJ Praga B : PSK Union C | 12 : 4 | (2265 : 2198) | |
KK Slavoj C : SK Rapid A | 14 : 2 | (2489 : 2414) | |
18. kolo |
---|
SK Rapid A : TJ Praga B | 14 : 2 | (2515 : 2352) | |
KK Slavia D : TJ Velké Popovice A | 6 : 10 | (2333 : 2404) | |
TJ Radlice : KK Slavoj C | 4 : 12 | (2350 : 2357) | |
TJ Sokol Vršovice B : TJ Sokol Admira B | 12 : 4 | (2288 : 2255) | |
PSK Union C : TJ Sokol Rudná B | 13 : 3 | (2380 : 2242) | |
TJ Sokol Rudná C : Uhelné sklady C | 10 : 6 | (2435 : 2335) | |
TJ Sokol Admira C : KK Slavia C | 14 : 2 | (2298 : 2198) | |
19. kolo |
---|
Uhelné sklady C : KK Slavia D | 13 : 3 | (2432 : 2271) | |
TJ Sokol Admira C : TJ Sokol Vršovice B | 12 : 4 | (2326 : 2211) | |
KK Slavia C : PSK Union C | 2 : 14 | (2305 : 2420) | |
TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Admira B | 2 : 14 | (2398 : 2457) | |
KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná C | 8 : 8 | (2473 : 2472) | |
TJ Sokol Rudná B : SK Rapid A | 4 : 12 | (2348 : 2412) | |
TJ Praga B : TJ Radlice | 11 : 5 | (2191 : 2191) | |
20. kolo |
---|
SK Rapid A : KK Slavia C | 10 : 6 | (2491 : 2440) | |
TJ Sokol Admira B : Uhelné sklady C | 4 : 12 | (2298 : 2316) | |
KK Slavia D : KK Slavoj C | 6 : 10 | (2426 : 2430) | |
TJ Radlice : TJ Sokol Rudná B | 12 : 4 | (2387 : 2277) | |
PSK Union C : TJ Sokol Admira C | 10 : 6 | (2342 : 2335) | |
TJ Sokol Vršovice B : TJ Velké Popovice A | 12 : 4 | (2319 : 2119) | |
TJ Sokol Rudná C : TJ Praga B | 12 : 4 | (2335 : 2318) | |
21. kolo |
---|
Uhelné sklady C : TJ Velké Popovice A | 12 : 4 | (2451 : 2320) | |
TJ Sokol Admira C : SK Rapid A | 8 : 8 | (2330 : 2298) | |
KK Slavia C : TJ Radlice | 8 : 8 | (2362 : 2344) | |
KK Slavoj C : TJ Sokol Admira B | 10 : 6 | (2468 : 2463) | |
PSK Union C : TJ Sokol Vršovice B | 14 : 2 | (2372 : 2198) | |
TJ Praga B : KK Slavia D | 12 : 4 | (2298 : 2240) | |
TJ Sokol Rudná B : TJ Sokol Rudná C | 2 : 14 | (2369 : 2530) | |
22. kolo |
---|
SK Rapid A : PSK Union C | 12 : 4 | (2462 : 2445) | |
TJ Sokol Admira B : TJ Praga B | 16 : 0 | (2347 : 2153) | |
KK Slavia D : TJ Sokol Rudná B | 4 : 12 | (2392 : 2470) | |
TJ Velké Popovice A : KK Slavoj C | 6 : 10 | (2465 : 2495) | |
TJ Radlice : TJ Sokol Admira C | 6 : 10 | (2319 : 2333) | |
TJ Sokol Vršovice B : Uhelné sklady C | 12 : 4 | (2381 : 2320) | |
TJ Sokol Rudná C : KK Slavia C | 6 : 10 | (2363 : 2408) | |
23. kolo |
---|
SK Rapid A : TJ Sokol Vršovice B | 2 : 14 | (2434 : 2537) | |
TJ Sokol Admira C : TJ Sokol Rudná C | 12 : 4 | (2336 : 2252) | |
KK Slavia C : KK Slavia D | 14 : 2 | (2500 : 2348) | |
KK Slavoj C : Uhelné sklady C | 12 : 4 | (2542 : 2419) | |
PSK Union C : TJ Radlice | 16 : 0 | (2398 : 2311) | |
TJ Sokol Rudná B : TJ Sokol Admira B | 12 : 4 | (2461 : 2397) | |
TJ Praga B : TJ Velké Popovice A | 10 : 6 | (2267 : 2203) | |
24. kolo |
---|
Uhelné sklady C : TJ Praga B | 12 : 4 | (2438 : 2234) | |
TJ Sokol Admira B : KK Slavia C | 12 : 4 | (2326 : 2254) | |
KK Slavia D : TJ Sokol Admira C | 14 : 2 | (2383 : 2261) | |
TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Rudná B | 8 : 8 | (2343 : 2358) | |
TJ Radlice : SK Rapid A | 14 : 2 | (2462 : 2305) | |
TJ Sokol Vršovice B : KK Slavoj C | 8 : 8 | (2463 : 2447) | |
TJ Sokol Rudná C : PSK Union C | 6 : 10 | (2412 : 2419) | |
25. kolo |
---|
SK Rapid A : TJ Sokol Rudná C | 4 : 12 | (2414 : 2448) | |
TJ Sokol Admira C : TJ Sokol Admira B | 6 : 10 | (2327 : 2377) | |
KK Slavia C : TJ Velké Popovice A | 4 : 12 | (2346 : 2388) | |
TJ Radlice : TJ Sokol Vršovice B | 12 : 4 | (2405 : 2316) | |
TJ Sokol Rudná B : Uhelné sklady C | 12 : 4 | (2471 : 2330) | |
TJ Praga B : KK Slavoj C | 2 : 14 | (2187 : 2319) | |
Kluganost Vít | 386 | 0 : 2 | 387 | Březina Stanislav | Kšír Petr | 298 | 0 : 2 | 376 | Sedláčková Petra | Šámal Přemysl | 315 | 0 : 2 | 396 | Beneda Petr | Jirsa Lukáš | 362 | 0 : 2 | 381 | Šťastný Petr | Kovář Martin | 420 | 0 : 2 | 421 | Březina Stanislav St. | Maňour Ondřej | 406 | 2 : 0 | 358 | Průšová Jana |
|
PSK Union C : KK Slavia D | 14 : 2 | (2344 : 2229) | |
26. kolo |
---|
Uhelné sklady C : KK Slavia C | 12 : 4 | (2491 : 2444) | |
TJ Sokol Rudná C : TJ Radlice | 14 : 2 | (2468 : 2346) | |
TJ Sokol Admira B : PSK Union C | 12 : 4 | (2400 : 2303) | |
KK Slavia D : SK Rapid A | 12 : 4 | (2440 : 2408) | |
TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Admira C | 14 : 2 | (2449 : 2291) | |
KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná B | 2 : 14 | (2464 : 2516) | |
TJ Sokol Vršovice B : TJ Praga B | 15 : 1 | (2316 : 2196) | |